Recitační soutěž, školní kolo

V úterý 20. 2. 2024 se ve škole konal další ročník recitační soutěže. Porota ve složení paní starostka Kadlečíková, paní místostarostka Ogorek a paní knihovnice Horejsková měly nelehký úkol, aby mezi všemi 33 soutěžícími ve 3 kategoriích vybraly nejlepší recitátory. Všem zúčastněným patří velká pochvala za odvahu a předvedený výkon, vítězům gratulujeme a prvním dvěma postupujícím v každé kategorii budeme 12. března držet pěsti v okresním kole. Děkujeme páťákům za návrhy medailí, které vytvořili v informatice a vytiskli na 3D tiskárně, třeťákům děkujeme za návrhy diplomů. Foto - zde.

V kategorii 1. třída: 1. místo - Mia Zukalová, 2. místo - Monika Stiborová, 3. místo - Oliver Skalník
V kategorii 2. a 3. třída: 1. místo - Kateřina Burianová, 2. místo - Tereza Ryšavá, 3. místo - Michal Triner
V kategorii 4. a 5. třída: 1. místo - Vilém Vojtěch, 2. místo - Nela Stiborová, 3. místo - Veronika Pícková