Logická olympiáda

Pro všechny zájemce probíhá do 30. 9. 2023 registrace na Logickou olympiádu - www.logickaolympiada.cz. Z naší školy školy je již zaregistrováno 78 dětí. Děkujeme rodičům, kteří své děti přihlásili a doufáme, že se ještě další přidají.

Rodiče dětí mladších 15 let prosí organizátor (MENSA Česko) i o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže. Do registračního formuláře je nutno zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů pak bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí, který udělí kliknutím na linku v emailu. Bez tohoto souhlasu se dítě nemůže zúčastnit soutěže.

Základní kolo pro 3. - 5. třídu proběhne od 1. do 7. 10. 2023. Základní kolo pro 1. a 2. třídu proběhne od 22. do 28. 10. 2023.